Проект «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення»

Проект «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення»

Німецько-українська партнерська мережа спільно з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України до кінця 2019 року реалізує проект для громадських організацій «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до вирішення». Заходи проекту сприяють поліпшенню якості життя, можливостям працевлаштування та надання соціальних послуг людям з інвалідністю.

В рамках проекту в Києві, Харкові та Дніпропетровську пройдуть бізнес-тренінги для керівників і фахівців соціальних підприємств, організацій людей з інвалідністю, яким важлива ця тема. На жаль, у таких підприємств часто існують проблеми з фінансами, немає можливості оплачувати послуги якісного менеджменту, стара технічна база, висока орендна плата. Ці фактори бувають фатальними для підприємств організацій людей з інвалідністю, яким все складніше інтегруватися у відкритий ринок.

Тренінги в рамках проекту розраховані на підвищення компетенцій фахівців та сприянню підвищенню економічної ефективності соціальних підприємств, збереженню існуючих і створенню нових робочих місць для людей з інвалідністю.

Німецько-українська партнерська мережа і Національна асамблея людей з інвалідністю вже кілька років підтримують проекти по залученню освітніх ресурсів і міжнародного досвіду в сферу соціальних підприємств. В цьому проекті активну участь бере німецька неурядова організація "Професійне консультування по робочим проектам і проектам розвитку підприємств людей з інвалідністю" (FAF) Берлін, (Німеччина).

Проект реалізується за участю Международного освітнього центру, м. Дортмунд і фінансовій підтримці фонду Aktion Mensch, Німеччина.