Чорнобиль: етюди з натури

Чорнобиль: етюди з натури

​20 квітня 2018 року у рамках відкриття Міжнародного фестивалю екологічного плакату Х Трієнале «4-й блок» відбулась презентація німецькомовної версії книги Олега Векленка «Чорнобиль: етюди з натури». Книга була перекладена німецькою мовою за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина у рамках Року німецької мови в Україні 2017-2018.

Олег Векленко – ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, голова асоціації дизайнерів «4-й Блок», професор кафедри графічного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв, академік Національної академії мистецтв України, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки художників України, лауреат муніципальної премії імені Василя Єрмілова, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів дизайну. Як резервіст радянської армії, він був покликаний для проведення робіт з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, де пробув з 3 травня по 3 липня 1986 року.

«Чорнобиль: етюди з натури» – це спогади Олега Векленка про період перебування у Чорнобилі, які доповнені авторськими малюнками та фотографіями.

Книга доступна для скачування українською, російською та німецькою мовами.

Книга Олега Векленко на украинском. Українською: Чорнобиль: етюди з натури

Книга Олега Векленко на русском. Російською: Чернобыль: этюды с натуры

Книга Олега Векленко на немецком. Німецькою: Tschernobyl: Skizzen vom Ort des Geschehens