Історична майстерня

Майстерня – це консультаційний і дослідницько-освітній центр, на базі якого надають правову допомогу й соціальну підтримку особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, організовують зустрічі, виставки, конкурси й інші важливі заходи.
Майстерня у партнерстві з іншими неурядовими організаціями реалізує різні соціальні проекти, направлені на об’єднання зусиль громадських організацій із зміцнення соціального діалогу в суспільстві та поліпшення якості життя вразливих категорій населення.
На базі Майстерні проходять різноманітні семінари й тренінги, спрямовані на розвиток власного потенціалу учасників, а також освітні зустрічі з ліквідаторами, під час яких молодь має можливість дізнатися більше про ті трагічні події та їхні наслідки.
Майстерня надає допомогу й підтримку у розв’язанні соціальних і правових проблем людям, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, зберігає спогади учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, евакуйованих осіб і переселенців із зони відчуження.
Освітня діяльність є одним з основних напрямків у роботі Чорнобильської історичної майстерні.
Чорнобильська історична майстерня проводить юридичні консультації для ліквідаторів та постраждалих від аварії на атомній електростанції, сприяє у вирішенні правових проблем.
Чорнобильська історична майстерня велику увагу приділяє професійній підготовці волонтерів, проводить для них різні тренінги і семінари із залученням провідних фахівців.
Пересувна виставка «Чорнобиль: Люди – Місця – Солідарність – Майбутнє» розповідає про аварію на реакторі, її наслідки, проблеми сучасного життя к забруднених після Чорнобильської катастрофи регіонах, а також про нову енергетичну політику.
Міжнародний освітній центр Дортмунда з партнерами з Міжнародної Чорнобильської мережі щорічно проводить Європейські тижні пам’яті «За майбутнє після Чорнобиля й Фукусіми», на яких молодь зустрічається з учасниками тих подій з Білорусі, України і Японії.
Чорнобильська історична майстерня була відкрита у квітні 2012 року як спільний проект Міжнародного освітнього центру Дортмунда, Німецько-української партнерської мережі й Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль».
Час роботи, адреса і телефони