Засновники

Засновники

Міжнародний освітній центр м. Дортмунда (Internationales Bildungs- und Begegnungswerk Dortmund)

З моменту свого створення у 1986 році Міжнародний освітній центр м. Дортмунда (IBB Dortmund) основною метою своєї діяльності бачить у посиленні взаєморозуміння і примирення між народами. Подолання національних, історичних, соціальних, культурних, релігійних та світоглядних меж і перешкод за допомогою спільних міжкультурних зустрічей і партнерської взаємодії є основним завданням центру.

Щороку Міжнародний освітній центр м. Дортмунда проводить близько 100 заходів і проектів у сфері політичної освіти та міжкультурних зустрічей з партнерами зі Східної Європи, Балтійських країн, Польщі, Чехії, Голландії, Італії, Туреччини та інших країн. Основний лейтмотив цих зустрічей та проектів – це осмислити минуле, щоб винести уроки з історії та внести вклад у стійку альтернативну енергетику в Європі. У зв’язку з цим робота над загальноєвропейською культурою пам’яті, яка включає в себе і усвідомлення наслідків Чорнобильської катастрофи для постраждалих в Білорусі, Росії та Україні, є однією з основних тем освітньої роботи центру.

http://ibb-d.de/

Німецько-українська партнерська мережа (Deutsch-ukrainisches Netzwerk)

Німецько-українська партнерська мережа була заснована 28 грудня 2006 року як громадська неурядова організація. Метою мережі є зміцнення німецько-українського партнерства на рівні громадянського суспільства і поліпшення умов життя соціально вразливих груп населення в Україні.

З 2007 р. Німецько-українська партнерська мережа активно співпрацює з Міжнародним освітнім центром м. Дортмунда. Поряд з численними заходами для білоруських, німецьких і українських представників неурядових організацій, починаючи з 2009 р. Німецько-українська партнерська мережа спільно з іншими організаціями реалізує проекти з підтримки соціально незахищених груп в Україні.

http://dun.com.ua/ru/

Харківська міська громадська організація «Союз Чорнобиль»

Міське об’єднання ліквідаторів «Союз Чорнобиль» є однією з перших громадських організацій в Україні, яке об’єднало ліквідаторів та інших постраждалих від аварії на ЧАЕС для захисту інтересів чорнобильців. Організація почала свою роботу в 1988 р.

http://www.chernobyl.kh.ua/