Заходи

Заходи

20 грудня у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбулася презентація концепції ресурсного медіа-центру для людей з порушеннями зору. Презентація медіа-центру стала заключним етапом проекту «Підвищення шансів на отримання освіти для молоді з порушеннями зору»
13 листопада, у Міжнародний день незрячих людей відбулась презентація книги «Українські міністрелі». Унікальність книги полягає в тому, що вона видана універсальним дизайном: на сторінках книги історія про кобзарське мистецтво надрукована збільшеним звичайним шрифтом і рельєфно-крапковим шрифтом Брайля.
У рамках проекту «Підвищення шансів на отримання освіти для молоді з порушеннями зору» українська делегація відвідала німецька сучасний ресурсно-освітній центр Бліста, який надає освітні та реабілітаційні послуги людям з важкими порушеннями зору.
У рамках проекту «Підвищення шансів на отримання освіти молоддю з порушеннями зору» 20 липня у харківському центрі реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору» був проведений тренінг, на якому волонтерів готували до супроводу незрячої молоді, яка бере участь у міжнародному проекті.
6 липня 2017 року в Центрі реабілітації молодих інвалідів та членів їхніх сімей «Право вибору» відбулась робоча зустріч партнерів у рамках проекту «Підвищення шансів на отримання освіти для молодих людей з порушеннями зору».
7 березня, напередодні Міжнародного дня прав жінок, у Чорнобильській історичній майстерні відбувся тренінг для жінок, які прагнуть відкрити та успішно розвивати власну справу.
У грудні 2016 року відбулася міжнародна конференція, приурочена до 10-ї річниці створення Української асоціації усної історії. На одній з панелей конференції дослідники обговорювали актуальні й одночасно складні питання, пов’язані з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС.
18 жовтня 2016 року в Чорнобильській історичній майстерні відбувся семінар, на якому представники неурядових організацій та батьки дітей з інвалідністю отримали інформацію про перспективи і проблеми реалізації в Україні інклюзивної освіти.