Освітня діяльність

Освітня діяльність

Освітня діяльність є одним з основних напрямків у роботі Чорнобильської історичної майстерні. Як європейський центр культури пам’яті, який збирає і зберігає спогади ліквідаторів аварії на ЧАЕС та переселенців із забрудненої зони, майстерня організовує зустрічі молоді з очевидцями тих трагічних подій, на яких вони розповідають про свою роботу з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, про свої переживання під час вимушеного переселення із зони радіаційного забруднення, а також про те, як Чорнобильська катастрофа змінила їхнє життя.

У Чорнобильській історичній майстерні знаходиться оновлена версія виставки, яка містить інформацію про аварію на 4-му блоці Чорнобильської атомної електростанції, її наслідки, про проблеми сучасного життя у забруднених після аварії регіонах, а також про перспективи ефективної збалансованої енергетичної політики. Екскурсії виставкою проводять харківські ліквідатори аварії на ЧАЕС, які доповнюють розповідь своїми спогадами про перебування на ліквідаційних роботах.

Крім цього, у Майстерні проходять тематичні змінні виставки, різні освітні семінари і тренінги, спрямовані на розвиток власного потенціалу учасників.

Екскурсії та зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та переселенцями із забрудненої зони можливі з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 за попередньою домовленістю.

 

Контакти: вул. Багалія, 1, 61002, Харків

тел .: +38 057 706 07 05

+38 094 927 41 22