Про соціальний діалог

Про соціальний діалог

З метою розвитку соціального діалогу Чорнобильська історична майстерня велику увагу приділяє співпраці з громадськими організаціями, діяльність яких спрямована на підтримку соціально вразливих категорій населення, у тому числі людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб і багатодітних сімей. Тісна співпраця та проведення спільних проектів дозволяє не лише обмінюватися важливим досвідом, а й досягати реалізації стратегій самодопомоги. Важливим пріоритетом цього напрямку є розвиток соціального підприємництва.

У першу чергу Чорнобильська історична майстерня налагодила тісну співпрацю з організаціями людей з інвалідністю, а з 2014 року почала надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також постраждалим у ході військових дій на Сході України.

Впродовж 2014-2015 рр. з ініціативи Чорнобильської історичної майстерні і за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ ФРН були проведені заходи для створення коопераційних зв’язків між різними неурядовими організаціями для зміцнення соціального діалогу.

Чорнобильська історична майстерня зацікавлена у подальшому розширенні можливостей для громадянської активності та співпраці з партнерськими організаціями.

Сторінки